Chemifarb – Twój specjalista w wykończeniu podłóg

Agnella

W Chemifarb znajdą Pańsrwo szeroki wybór dywanów i wykładzin dywanowych marki Agnella. To największy producent dywanów w Polsce. Aż 65 procent całkowitej produkcji krajowej w dziedzinie dywanów stanowią właśnie produkty Agnella. Firma oferuje dywany z wełny naturalnej i włókien syntetycznych. Posiada najnowocześniejszy park maszynowo-technologiczny w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkty Agnella są niezwykle cenione za granicą. Ponad połowa produkcji trafia na eksport – nie tylko do krajów Unii Europejskiej, lecz także do USA i na Bliski Wschód.

Dywan czy wykładzina?

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór dywanów i chodników o najmodniejszym wzornictwie. Bogata gama kolorystyczna pozwoli znaleźć model dla każdego typu wnętrza – od klasycznego, aż po nowoczesne. Dywan to ważny element aranżacji strefy wypoczynkowej. Stanowi doskonałe tło dla sofy, foteli i stolika kawowego. Warto dopasować go tak, aby kolorystycznie współgrał z podłogą.

 

Alternatywą dla dywanów są wykładziny tekstylne układane na całości podłogi. Taki rodzaj wykończenia podłogi jest absolutnie ponadczasowy. Choć według obecnych trendów w przedpokojach i salonach na podłogach częściej pojawiają się kafle, panele i deski, to w sypialniach i pokojach dziecięcych wciąż najlepiej sprawdza się miękka i przytulna wykładzina. Jako dystrybutor wykładzin Agnella polecamy szeroki wybór kolorów, wzorów i faktur. Wykładzina dywanowa o miękkim runie, na podkładzie z filcu lub juty stwarza we wnętrzu atmosferę ciepła i przytulności. Sprzyja też wytłumieniu pomieszczenia. Nowoczesna technologia tkania sprawia, że wykładziny Agnella ograniczają rozwój alergenów, są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na odkształcenia, dzięki czemu zachowują atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

 

Wszystkie produkty w ofercie handlowej Chemifarb są dostępne z usługą profesjonalnego montażu. Wykładziny dywanowe Agnella sprawdzają się w użytkowaniu domowym, lecz także w obiektach użytku publicznego – biurach, hotelach itp.

Brak produktów w tej kategorii