Chemifarb – Twój specjalista w wykończeniu podłóg

Tarkett

Jako dystrybutor firmy Tarkett oferujemy naszym klientom szeroki wybór wykładzin domowych, obiektowych i profesjonalnych tego producenta.

Tarkett to firma z wieloletnią tradycją. Powstała w 1886 roku i dziś należy do światowych liderów przemysłu podłogowego. Podłogi te sprzedawane są w ponad 100 krajach świata.

Dlaczego warto postawić na Tarkett?

Marka oferuje wykładziny wykonane z winylu – tworzywa wodoszczelnego i niezwykle wytrzymałego mechaniczne. Winyl daje także szerokie możliwości w zakresie wzornictwa. Wykładziny obiektowe Tarkett są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – biurach, urzędach, szkołach, szpitalach i wielu innych tego typu miejscach. W kategorii wykładzin obiektowych z pewnością warto zwrócić uwagę na produkty takie, jak Granit, Eminent, Optima, Opal czy Optic. Firmom i warsztatom o specyficznych wymogach technicznych polecamy wykładziny specjalistyczne, jak np. tłumiące hałas wykładziny akustyczne na podłogi i ściany (m.in. Tapiflex, Aquarelle, Wallgard) czy rozpraszające nagromadzony ładunek elektryczny wykładziny prądoprzewodzące (np. Toro) – niezastąpione np. w serwerowniach czy pracowniach diagnostycznych.

Wykładziny łatwe w eksploatacji

Wykładziny Tarkett mają wysokie walory użytkowe. Podłogi winylowe Tarkett pokryte są powłoką TopClean™, odporną na wgniecenia, zarysowania, ścieranie, zabrudzenia i plamy. Dzięki temu możliwe jest czyszczenie (ręczne lub mechaniczne) z mniejszą ilością wody i detergentów. Wykładziny te nie wymagają woskowania ani polerowania.

Nie tylko dla podłóg w obiektach publicznych

Marka przygotowała również szeroką ofertę podłóg dla domu. W ofercie znajdują się podłogi drewniane i laminowane, a także te dedykowane specjalnie obiektom sportowym i rekreacyjnym. W firmie Chemifarb znajdą Państwo wykończenie podłogi dla każdego typu obiektu i dla różnych potrzeb użytkowych. Nasi specjaliści doradzą Państwu w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Brak produktów w tej kategorii